hlupy pes inac si to neviem vysvetlit

Inzercia psov, forum o psoch Diskusné Fóra Výcvik psa hlupy pes inac si to neviem vysvetlit

  • This topic has 13 hlasov and 57 odpovedí.
Zobrazuje sa 13 príspevkov - 46 až 58 (z celkového počtu 58 )
  • Autor
    Príspevky
  • #59137
    wendy1
    Člen
    Smallblot u mna ked sa jej nechce prist na privolanie menom, zakricim pozri co mam a uz bezi nenazranec jeden.:D
    #59138
    ja som stále neprišla na nič, čo by platilo na moje 3-mesačné čudo, ani veselý hlas, ani kde si? ani hrkanie dobrotou v krabičke :/ dalej si veselo obžierala dačo pod stromom a nemala som ako sa k nej ani dostať, lebo to bolo na kopci, kým som sa vyštverala hore, ona už utekala inde predo mnou :/
    #59139
    heny
    Člen
    Wendy to aj u nas zaberie 🙂 tiez zvyknem povedat ,,pozri,, a dobehne aj ked nic v ruke nemam 🙂 neplati to ale v lete ked di pochutnava na kravskych hovnach 🙂
    veronika skus privolavacku …
    #59140
    Smallblot
    Člen
    Heny, ja sa vždy rozosmejem, keď spomínaš tie kravské hovná 😀

    Veronika, ja som nášho vždy na prechádzkach mala na vodítku a púšťala som ho ozaj len vo výnimočných situáciách na poli alebo poľnej cestičke, kde nechodili autá, kde aj keď by mi zdrhol, by nehrozilo, že sa mu čosi stane. A asi stačí po troške ho púšťať, aby si nezvykol, že keď je na voľno, tak to, že lieta kade tade a nereaguje na privolanie, je v poriadku. Proste ísť na kľudnejšie miesto, pustiť na chvíľku, čosi si pocvičiť, potom zase zapnúť, potom zase odopnúť a takto skúšať… a hlavne trénovať tú privolávačku. Treba na neho nájsť čosi, čo ho vždy priláka, čo bude vždy pre neho zaujímavé a čo ho donúti prísť. U našeho je to vždy papanica – mlsky samozrejme. Ešte že je taký jedák. 🙂 Stačí povedať hamiky a už aj čaká a vrtí chvostom.

    #59141
    wendy1
    Člen
    Veronika a nejaka piskacia hracka nezabera? Moja je blazon do nich.:D
    Smallblot moja ked dakedy nechce ist domov, tak jej poviem ideme papat a uz bezi vrtiac chvostom.:D
    Heny u nas to tiez neplati, ak nestihnem privolavacku a pochutna si na “ludskom”, skoda ze nie na “kravskom” hov….
    #59143
    heny
    Člen
    🙂 smallblot, wendy, v privolavacich pripadoch je dobre mat jedakov 🙂
    si mi wendy raz spominala, ze kravske su zdrave, tak ho necham si pochutnat , o to menej granul mu dam, aspon usetrime 🙂 hahaha… asi aj zato nema nic proti granulkam, lebo vonku ma neurekom tej kravskej delikatesy :))
    #59144
    wendy1
    Člen
    super som sa zasmiala, naberate aspon imunitu. Tak Vam zavidim tie kravske hovienka.:D Aj my chceme usetrit.:D POsli nejaky vagon.
    #59145
    heny
    Člen
    :)))
    #59146
    14mirko
    Člen
    no ten moj sa vola Max viem prišerne tuctove meno ale ja som ho nevybral. a pochutky dostava stale ked pride tak ho pohladkam pochvalim ak mam nieco po ruke tak mu dam ale ked vidi susedovych psov absolutne nereaguje na nic ani ked mam nejaku dobrotku pride ku mne na dva metre maximalne mi skoci do ruky ci sa mu trosku neodlomi ale nenecha sa ani pohladkat nic a uz uteka a hlada dalsie mniesta kde by sa mohol podkopat alebo preliezt cez plot. Ked ich sused nema pustených tak je viac menej kludny a ked zapiskam tak sa niekedy aj ukaze.. 😀 a o ulici som uz pisal tam je to jedno tam nereaguje absolutne na nic.
    #59147
    geppy
    Člen
    Heny Wendy ako som sa narehotala hahahahahahahah
    #59148
    wendy1
    Člen
    😀
    Geppy to je Tvoja? Nejako inac vyzera ako predtym. Na fotke predtym vyzerala vacsia, teraz vyzera mala.
    #59149
    geppy
    Člen
    hej moja….aj ja som si vsimla ze ona na kazdej fotke vyzera inac….na niektorych je velka na inych sediva,stara…hahahah asi nieje moc fotogenicka :DDDD
    #59151
    geppy
    Člen
    hej ona je taka zvlastna….mamu ma foxteriera,cierno-bielu kratkosrstu….ale aky bol otec to sa nevie…vela ludi sa ma uz pytalo ci nema nieco z NO….a ked bola malicka,ked rastla tak bola fakt ,,zvlastna,, kratke nozicky,dlhe telicko a velka hlavicka…este aj uska mala ako fox a kratku srst…..ale teraz uz stoja a srst jej rastie kade-tade..hahahahah aj zuby sa my zdaju dost velke na tak maleho psa…je srandovna ale strasne dobra….miluje velkych,deti…fakt svetovy havinko 😀
Zobrazuje sa 13 príspevkov - 46 až 58 (z celkového počtu 58 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.