Hryzenie

  • This topic has 11 hlasov and 50 odpovedí.
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Autor
    Príspevky
  • #52697
    mysidlo
    Člen
    papuca asi “smrdi” lepsie 😀
    #52698
    adushik
    Člen
    Moj pes sa vola kora a tiez strasne hryzie!chcem ju pohladka a hned mam moju ruku v jej papulke!neviem si s nou uz poradit davam jej niekedy aj hracku ale ani to moc nezabera!hryzie mi nohy ked idem niekam.prosim nejako mi pomozte
    #52700
    heny
    Člen
    …presne ak je to este stena hryzt by mi mal prestat ked sa mu zubky vymenia. nas 3 mesacny tiez hryzie jak besny, obcas pomoze ked mu podsuniem hracku, obcas nie…
    #52701
    Dragy
    Člen
    Moj JRT má 4 mesiace a týždeň. Tiež mám problém s tým hryzením. Raz za deň, väčšou medzi 17-22 hodinou strašne hryzie ruky a nohy. Nohy vtedy, keď kráčam, popri tom aj strašne vrčí (nie tak hravo) a potom keď mu poviem fuj, alebo ho chcem štipnúť, resp. vyťahať za kožu tak začne trhať aj ruky. Potom keď si sadnem že sa s ním teda idem hrať, tak zasa ide len po rukách. Ale to fakt agresívne. Mám samé chrasty a jazvy na rukách, musím si dávať aj hrubé mikiny, aby mi tak neblížila.
    Skúšala som aj tie vaše rady vyššie, presunúť zameranie na nejakú hračku – tú si ani nevšimne. Skúsila som jej to aj razantne zatrhnúť – ani to nepomohlo.
    Neviem prečo toto robí. Podla mňa sa chce hrať, ale keď sa s ňou aj hrať idem, tak nič iné ju nezaujíma len tie ruky… A fakt že to bolí!!!
    #52702
    heny
    Člen
    ..skus ty zakvycat – zaaukat vysokym tonom… mal by okamzite pustit…
    #52703
    geppy
    Člen
    jasne ze to boli :)…s tymi malymi zubkami…..nastastie my to uz mame davno za sebou….ale este si pamatam na tu bolest….uvydis ked vymeni zuby uz to nebude robit….mne moja sklbavala nohavice, papuce, ruky…..bozeee….treba vela trpezlivosti…nezufaj….pokup jej zuvacie kosti….aspon nachvilku ju to zamestna :)….heny mne osobne to s tym zakvycanim alebo zahucanim nikdy nepomahalo….len sa zastavila nasekundu…kukala namna a zacala znovu hryst :DDDDD….jedine ako som uz raz spominala, pomohol mi ten citron 🙂
Zobrazuje sa 6 príspevkov - 46 až 51 (z celkového počtu 51 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.