zvracanie !!

  • This topic has 8 hlasov and 72 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 73 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63413
    katarina2
    Člen
    a iste aj jemu je ľúto, že nie je medzi svojimi, akonáhle mu bude lepšie berte ho domov, doma sa skôr uzdraví, pretože aj pre psíka je psychika dôležitá – doma medzi svojimi. Držím palce nech je čím skôr fit.
    #63383
    zita
    Člen
    Ked je ten tvaroh v chladnicke nic sa nedeje. Ak vracia len zltu penu, tak ho nechaj na diete (ryza, mrkva, tvaroh). Moze byt, ze ma podrazdeny pazerak. Nas Max takto vracal asi pred rokom. Potom sa zistilo, ze pri jeho pravidelnych “pitvach” plysakov pohltal vatelin co su nim vypchate. Zrusili sme plysakov, podrzali ho na diete a bol pokoj.
    Alebo mozno sa pasu na trave a v tomto case uz nie je taka “jemna” ako byva na jar.
    A este mi napada ci nevylizuje za fenkami. Ak polize chodnik, travnik a co ja viem co este, tak moze pohlat kadejake spiny co ho drazdia.
    #63397
    zita
    Člen
    Katka, kebyze ste mali zas zapchu pomoze to co pomaha aj malickym detom. Strc mu do zadocku teplomer, nechaj ho tam chvilocku a vyber. Zvycajne to pomoze co – to vytisut. A ked uz sa zacne, tak potom ide aj ten zvysok.
    #63414
    heny
    Člen
    mi je luto ze je chory, prajeme rychle uzdravenie !!

    ma zaujima, z coho psik moze tak vazne ochoriet ?
    ked nieco vonku zozerie, alebo ma alergiu na nieco v potrave ???

    #63384
    wendy1
    Člen
    Heny stolicu ma aku? Daj mu cierne uhlie proti zvracaniu, ryzovu vodu, nedavaj mu nic jest. Az zajtra ryzu a trochu maska s ryzovou vodou aj vyvar v com sa varili kuracie prsia. Ak to neprejde za dni, chod ku vetovi. A Petra nech ich nosi na voditku, ak ich nevie ustrazit. Co zvracal? Aj jedlo ci len zlc? AK zlc tak to moze byt z travy alebo nieco mu nerobi dobre v strave, ak aj jedlo, tak musel nieco pojest.
    #63398
    katarina2
    Člen
    Ďakujem Ti Zita za radu ale tento by si to asi nenechal tam strčiť, mám problém mu utrieť labky keď prídeme z prechádzky aby mi neušiel musím ho dať do vane.
    #63436
    Ešte som ti zabudla napísať, že aj Engee mi ešte ako šteňa ťahala silou mocou ku psom, lenže meter pred tým psíkom zastala a počkala, kým ten pes prišiel k nej ovoňať ju, alebo zastala 2 metre od psíka, čím mu naznačila, že by sa chcela spoznať a potom si na tom mieste ľahla, aby mu ukázala podriadenosť 🙂 napriek tomu, že sa pri hre správa podriadene a je mladá, naučila sa vycítiť psov s prirodzenou autoritou a to iba tým, že som sa prestala vyhýbať psom 🙂 to rozoznávanie prišlo samé z jej hlavičky 🙂
    #63415
    maczky
    Člen
    Ahojte.
    Takze ak nebude Hugo dnes a zajtra vracat, tak nam ho daju domov. Hnacky uz 3 dni nema.
    Zozral nejaku gazu, co niekde vonku nasiel, sme si ale nevsimli, ze by nieco zral. Davajte si na to pozor, ked je pes navolno, hlavne v okoli smetiakov. Uz budeme aj my opatrnejsi.
    Dam vediet zajtra, ako sme dopadli.
    #63385
    heny
    Člen
    ahojte ,

    no u nas to je takto….

    rockymu je odvtedy dobre, ale teraz s uz druhy krat stalo, ze rano som nasla odkaz od petry ze rocky v noci zvracal.
    cez den vobec nezvracia, stolicu ma ok.
    ani neviem vobec ci jej mam verit…?? 🙁

    vcera a predvcerom dostal doobeda tvaroh s mrkvou, vecer trosku maska so zeleninou…

    mam ho dat i tak na dietu ?
    je ciperny, hravy, uplne normalny.

    zvracal len zlc vtedy ked mu nebolo dobre, teraz v noci neviem.
    ja ho olizovat chodniky nenechavam,ozaj v pondelok ho kopla elektrika, plot kde boli ovecky, ale s tym to suvis mat iste nebude, kedze zvracia vraj len v noci.
    na varenej strave je uz 2tyzdne, papa hovadzie,kuracie, kuracie srdiecka mal 2x ryzu, cestovinky, to co prvy krat ked som mu varila…

    #63399
    heny
    Člen
    katka aspon si sa poucila…my sme boli v sobotu na prechadzke aj s petrou, vravela ze rocky dlho nekakal… behom prechadzky to urobil hned 2x 🙂 sa mu crievka rozhybali 🙂
    #63437
    katarina2
    Člen
    Okrem tejto mladej fenky sme už skúsili 2 psíky, ale keď sme sa priblížili môj vyletel ako strela po nich a oni sa zháčili a stiahli dokonca tak žalostne zaskučali akoby ich už trhal – zahabila som sa za neho aký je prudký, neovládne sa- veľmi sa chce hrať viem to, ale ten druhý sa zľakol, za to pripravujem majiteľa toho druhého že síce on neublíži ale vyskočí, aby sa nezľakli ja ho držím. Verím tomu že v lete v parku vo výbehu to ľahšie zvládneme, lebo tam budeme špeciálne pre to – soznamovať sa…
    #63416
    heny
    Člen
    som rada ze je mu lepsie 🙂
    na psika treba davat veru sakramensky pozor.keby sa aspon poucili !! :))
    #63386
    heny
    Člen
    ak najdem zase odkaz od nej, ze zvracal, mam s nim ist tomu vetovi ?
    #63400
    heny
    Člen
    zmenila som profilovku za svadobnu..nevedela som sa rozhodnut ktoru tam mam dat 🙁
    #63417
    geppy
    Člen
    no ved to!!…aj moja zerie co jej pride do cesty…hroza….aj ja som rada ze mu je lepsie…drzime pacenky 🙂
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 73 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.