čo to môže byť?

  • This topic has 8 hlasov and 91 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 92 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61865
    heny
    Člen
    :))))))
    #61884
    Smallblot
    Člen
    Ja už ani neviem ako som Ronyho naučila na česanie, proste som ho česala a nejak si zvykol, samozrejme že mu to bolo nepríjemné a aj teraz je, ale tak bohužiaľ nemá na výber. :o)
    #61922
    Nela2011
    Člen
    jasné, skúsiť, skúsime, nič za to nedáme :)) potom budem teda informovať ako pokračujeme… ale dnes som ho zatiaľ nevidela riťku šúchať, ráno mi kakal po 2x, čo robí málokedy a druhýkrát je tá stolica vždy redšia, je to normálne?
    #61885
    ona hladkanie neznáááááša :/ tento pes nie je vôbec maznák, teda cudzím sa nechá pomaznať, ale od nás chce mať vkuse kľud, svoj priestor, prítulná je akurát tak ráno, ked sa plazí do postele 😀 to by ste mali vydieť tie oči a stiahnuté uši, hned sa nacapí hlavou na môj krk, že tak teraz nemôže prostestovať, som dokonale roztomilá 😀

    skúsim dneska po vychádzke, ako bude reagovať 🙂

    #61923
    wendy1
    Člen
    Je to v norme, pokial to nie je vodnate tak je to ok. Ku koncu stale byva hovienko redsie.
    #61886
    a najhoršie je, že som si ju vzala z útulku aj preto, že som chcela mať svojho strážcu, pretože je tu dosť cigáňov naokolo, a už mali blbé poznámky, a la : “Ahoj slniečko moje”, lenže táto by ma hádam vrhla rovno do ich náručia a ešte by ich aj poolizovala za to :/
    #61887
    Heny 😀 😀 😀 veru, asi len rázne riešenia ma pohnú dopredu :/
    #61888
    wendy1
    Člen
    Veronika ja si myslem ze je to preto lebo je mlada, ja som z Wendy mala tiez ten pocit ked bola mladsia, ale teraz si myslim ze by ma mozno aj branila, brechotom urcite aj najezenym chrbtom.:D
    #61914
    Nela2011
    Člen
    wendy, ja som Billiemu dávala tie análne žľazy vytláčať 2x, naposledy mu to robil vtedy, keď mal tie priedušky chytené, a zas mi šúcha tú prdelku, dnes ho to vidím dosť často robiť, môže to mať zas plné? Lebo aj medzitým, ako mu to vytláčal prvýkrát a potom druhý neprešlo veľa času a mal to vraj úplne plné..
    #61901
    Marcela78
    Člen
    ahojte prosím vás čo znamená keď sa havo vykaka a šúcha sa po zemi ryťkov. .dakujem
    #61903
    Marcela78
    Člen
    dakujem pekne za radu. .:)
    #61847
    wendy1
    Člen
    Nemas za co a skore uzdravenie.:)
    #61848
    Nela2011
    Člen
    neviem ani ja čo to je za sirup, ale hovoril, že mu to samotné nemáme ani skúšať dávať lebo to nevypije, že je zlý ten sirup chuťovo, ale tak pokiaľ pomôže to doňho nejak dáme. On možno tak stresuje už len keď vidí tú striekačku. A tie vitamíny ešte zajtra kúpime a budeme mu dávať aj z tých, to denne jeden mám dávať? Billie si už na čistenie ušiek chvalabohu zvykol, lebo tiež to nemal rád, ale keď tam mal infekciu sme to stále čistili, tak už mu aspoň to nevadí…
    #61849
    Nela2011
    Člen
    a ďakujem, dúfam že čím skôr ho to prejde 🙂
    #61850
    wendy1
    Člen
    Taky 500 mg vit. C staci jeden, 250 mg mozes dat kludne 2. Uvidis podla stolice ci to nie je na neho vela 2, ak by mal trosku riedsiu daj mu iba jeden.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 92 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.