Nase – vase pokroky :)

  • This topic has 10 hlasov and 546 odpovedí.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 226 až 240 (z celkového počtu 547 )
  • Autor
    Príspevky
  • #61273
    katarina2
    Člen
    Beník bude mať v júni 3 roky. Ešte stále mi pripadá ako moje malé šteniatko…
    40392_1446611218945_7213095_n.jpg
    #61274
    heny
    Člen
    Dakujeme!:)
    Wendy vitaj ako sa mate..? Mal ta tu vidiet:((

    Kupila som mu new podlozku, new misky-keramicke take peknucke a new konzervy,su vraj lepsie ako select gold tak skusime-ale ten zozerie vsetko :))su aj drahe, 200gr od s goldu stoji pod euro,rovnaka gramaz s tychto stoji vyse eura…. a samozrejme snacky na trening som tiez kupila…..30e ma to vsetko vyslo…..ach jaj…ale narodky ma raz za rok:))

    Katka na tej foto je este babo ze?

    #61275
    heny
    Člen
    Tu je foto 🙂 samozrejme konzerv som viac kupila….mozno ich poznate,neviem ci su na svk
    dsc_0161.jpg
    #61276
    heny
    Člen
    Z misiek nemali bohuzial 2 rovnake farby 🙁 tuto foto mi nahralo normalne…

    Len tak pre info::: ja a mato my sme na fialovu farbu:) stena v obyvacke je fialova, rockyho obojok,flexi,aj pulover:))))
    oblecenie ale nenosime fialove:)))))

    #61277
    heny
    Člen
    Z misiek nemali bohuzial 2 rovnake farby 🙁 tuto foto mi nahralo normalne…

    Len tak pre info::: ja a mato my sme na fialovu farbu:) stena v obyvacke je fialova, rockyho obojok,flexi,aj pulover:))))
    oblecenie ale nenosime fialove:)))))

    #61278
    katarina2
    Člen
    áno heny tam je ešte bábo, spolu so svojimi súrodencami, ale fotilo sa tak aby hlavne jeho bolo vidieť, že toho sme si vybrali, no a na profilovke je taký ako teraz, už sa veľmi nemení, už je fakticky dospelý.
    #61279
    katarina2
    Člen
    Pekné veci si mu nakúpila a dobre že misky nie sú rovnaké aspoň si ich nebudú zamieňať Rocky s Ronym, a tie konzervy vypadajú ako selct golg, už aj Beník ich mal chutili mu, takže sestra môže nosiť z Rakúska. No samozrejme narodeninky sú len raz za rok aj Vianoce, tak vtedy si aj oni zaslúžia zvýšenú pozornosť. Ja by som môjmu na 3-tie narodky v lete, v júni chcela kúpiť peknú drevenú búdku do koterca na dvor, aby nelietal 100x za deň dnu a von ale mal tam chládok a pohodičku a bol vonku trošku aj dlhšie a nie mu väčne robiť černoška vo dverách:)DDD, len tie búdky sú dosť drahé, tak ak by mal čas zať urobiť to by bolo ešte najlepšie…
    #61280
    heny
    Člen
    No budy nie su lacny spas….:(

    Ja som chcela taketo misky lebo sa mi pacia, ale musim davat bacha lebo ked mi zleti z ruky rozbije sa….
    Nasi hafani su veru uz dospely, rocky uz tiez neni babo….:)

    taka som natesena!!!!! Rocky v zivote tolko nebehal a neaportoval ako dnes!!!!!!!!!!! A keby ste videli jeho nateseny vyraz v tvari aku radost mu to behanie robilo!!!!!! koooonecne po dvoch rokoch :)))
    Asi zato ze mame system das- dostanes snack……hadam teraz schudneme i ked dostava snacky, ale hadam hej lebo tak sprintuje ze az……no velku radost mi robi posledne dni:)

    #61281
    katarina2
    Člen
    heny, mi málo športujeme, hlavne v zime boli obmedzené aj prechádzky, on by síce šiel aj do blata po uši, ale ja som sa bála, že sa pošmyknem a vyvrtnem si členok, lebo ťahá ako blázon, no dobehneme to už teraz ako sa vyčasilo. Ale čo som to chcela, nepribral v zime skôr naopak asi 1 kg aj schudol. Vážim sa s ním na osobnej váhe takže na deka to presné nemusí byť. Kedže sa menej hýbeme obaja, dávam pozor na to čo jeme a koľko. Ak Beník dostane pamlsko odráta sa to z jeho dennej dávky stravy a zvykol si na menšie porcie, ak by som mu náhodou aj chcela naložiť aj tak zje len toľko na koľko je už navyknutý. Akonáhle zvýšime pohyb, tak zvýšim aj stravu.
    #61282
    heny
    Člen
    Ja snim skusim takto aportovat aspon trikrat do tyzdna a casom uvidime…. mne sa obcas stane, ked rocky dostane menej zrat, hrabe do misky:(. Nechcem aby trpel hladom….tiez ma znizene davky….na ranajky trosku granul a na veceru namiesto pol konzervy len stvrtku….lebo dostane zubnu tycinku a pri.treningu snacky….

    To mas fajn ked ti schudol:))

    #61283
    katarina2
    Člen
    Ešte vždy má z čoho:)DDD, ale nejdeme do extrémov, nepáčia sa m i vychrtlí psi a tiež keby hrabkal v miske priložila by som mu.
    #61299
    heny
    Člen
    Vtedy mal skoro kilo navyše.
    Rebrá mu neni vidno, len pri behu sa mu rysujú. .
    #61300
    wendy1
    Člen
    Kilo u neho je ako 10 u cloveka.:D
    #61301
    wendy1
    Člen
    Heny ty si tmavovlaska uz? Az teraz som si vsimla v galerii.:D
    #61149
    katarina2
    Člen
    Veronika vtedy keď má dôvod brechať ho nechám, dokonca aj pochválim že dobre strážil a pod. Keď ideme pri bránke keď na nás brechajú ho tiež nechám – má právo odpovedať alebo sa brániť, iba keď z ničoho nič zabrechne na dvore a nič nevidím sa ho spýtam či mu šibe alebo čo, že čo to malo byť a prísnym hlasom aby vedel, že nebude po brechovať len tak za nič pre nič, aby som od susedov musela počúvať že besný pes! A to priťahovanie k sebe robievam, keď veľmi ťahám aj k nohe ale nepočúva, v tomto je tvrdohlavý aj už dostal po riti, aj keby sa mal na vôdzke udusiť aj tak bude ťahať preto som mu obojok vymenila na traky cez hruď lebo sa fakt normálne dusil s obojkom až sa ľudia obzerali čo to s ním robím, ale jemu to nevadilo, aj keby sa bol pridusil bol by ťahal do posledných síl. Takže ja som to už vzdala a prehodila obojok za traky, takto sa aspoň nedusí. Ja tiež s mojím veľmi nemám kde chodiť lebo sme v centre mesta takže len na námestie, parčík okolo,- parčíky, zeleň vedľa chodníkov , okolo domov a tak. Plánujem s ním aj na ten výbeh čo je pre psíkov v parku ale musí byť trochu viac disciplinovaný, lebo jeho som zatiaľ nepustila na voľno a na prvýkrát ho plánujem pustiť tam ale len keď budeme sami, keď si pobehá miesto pomali ho naučím kontaktu s inými psíkami ale v spolupráci s majiteľmi, postupne s jedným psíkom, neskôr s ďaľšími a uvidíme, či ho aj pustím na voľno – to je u mňa zatiaľ len sen do budúcna.
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 226 až 240 (z celkového počtu 547 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.